Автоматика для ролет

Управління ролетами без зайвих зусиль

Автоматичні системи управління ролетами дозволять Вам піднімати та опускати ролети простим натисканням клавіші вимикача чи пульта дистанційного управління, особливо зручними системи автоматики є для управління групою захисними ролетами.

Один пульт для всієї автоматики

Якщо у Вас в особняку встановлені захисні ролети, гаражні ворота, в’їздні ворота, маркізи тощо, то для управління всіма цими зручними досягненнями цивілізації Вам не потрібно 4-5 окрумих пультів - запрограмуйте всі пристої на один пульт та користутеся перевагами автоматики на повну.

Економте на опаленні та кондиціюванні

Використання датчиків освітленості та температури дозволяє налаштувати автоматичне опускання захисних ролет вдень, коли нікого немає вдома, і таким чином економити влітку на кондиціюванні, або навпаки взимку та економити та опаленні.

Європейська якість

Ролети виробництва "Цитадель Груп" автоматизуться двигунами визнаних світових лідерів в цій галузі - Somfy (Німеччина), Nice (Італія) та недорогим аналогом китайського виробництва, який успішно пройшов випробування часом - двигунами AN-Motors.

Автоматика для захисних ролет - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ролети вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ролети відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для ролет таких виробників:

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для ролет, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

Somfy (Німеччина)

Компанія Somfy є світовим лідером та новатором в області автоматизації ролетних систем, виробником, який пропонує завжди оригінальні та якісні рішення, що базуються на найновіших наукових досягненнях.

Оригінальна продукція двигунів, якісні матерали та процес обробки деталів забезпечують високу надійність та безшумну роботу двигунів та гарантують довготривалу експлуатацію в широкому діапазоні температур (-25°C ÷ +70°C).

Асортимент Somfy дозволяє вибрати найоптимальніший варіант для кожного окремого випадку.

AN-Motors (Китай)

Недорогий та перевірений часом сегмент автоматики для ролет китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника захисної ролети.

Пульти дистанційного управління

Використовуються для піднімання та опускання захисних ролетів на відстані від об’єкту. Переважна більшість пультів діє на відстані до 200 м. Пульти буваються одноканальними, що дозволяє використовувати його тільки для управління одним об’єктом, двохканальними та багатоканальними, які дозволяють керувати з одного пульта не тільки ролетами, але й, наприклад, гаражними воротами, маркізами тощо.

Пульти управління з таймером

Настінний пульт управління, який дозволяє керувати кількома об’єктами індивідуально, та груповим чином. Такі пульти дозволяють підключити кліматичні датчики, відображати дату, час, стан підключених пристоїв.

Клавішний вимикач

Дозволяє здійснювати управління ролетою шляхом натискання клавіши, аналогічно до вимикачів світла.

Вимикач на ключ

Дозволяє здійснювати відкривання та закривання ролети шляхом повороту спеціального ключа в вимикачі, відповідно до якого виконується подача сигналу до двигуна ролети.

Групове управління ролетами

Призначене для управління кількома захисними ролетами з одного вимикача чи кнопки пульта управління, що позбавляє необхідності піднімати та опускати кожну ролету окремо. Групове управління переважно дозволяє налаштувати до 4-х ролет на один вимикач, крім того Ви можете скомбінувати окреме управління кількома групами ролет.

Датчик сонця

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від освітленості на вулиці та відповідно від пори року економити на опаленні або кондиціюванні будинку.

Датчик вітру

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від вітру на вулиці.

Датчик температури та освітлення

Такий датчик вимірює температуру всередині приміщення та рівень освітленості на вулиці, що дозволяє йому створювати прохолоду для приміщень з спекотним кліматом та навпаки зберігати приміщення прохолодними в зонах із холодним кліматом.