Вікно Salamander

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Справжня німецька якість

На відміну від багатьох інших виробників профілю, концерн Salamander виготовляє профіль Salamander тільки на власних німецьких заводах, що є гарантією якості, якою славляться німецькі товари.

Інноваційність та неперевершений дизайн

На початку 2010 року компанія Salamander представила принципово нову ексклюзивну технічну новинку – систему bluEvolution. Профільна система нового покоління відкриває свіжі перспективи в сфері віконного виробництва і будівництва в цілому.

6-ти камерний профіль

Вікна Salamander bluEvolution виготовляються з шестикамерного профілю товщиною 92 мм, що забезпечує показник тепло збереження 1,0 м2K/Вт.

Ідеальна білизна

Вікнам Salamander притаманна еталонна білизна, тому не дивно що всі інші профілі виглядають трохи сірішими чи жовтішими на їх фоні.

Безпека

Профіль володіє високою зламостійкістю за рахунок посиленого п-подібного армування.

Широка гама кольорів

Ламінаційні плівки "WINSHIELD" від провідного ізраїльського виробника "Haogenplast" дозволять Вам підібрати колір вікон з понад 20 різних кольорів та текстур під інтер'єр чи екстер'єр Вашого дому.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.