Вікно Rehau

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Понад 58 років досвіду

Німецький концерн REHAU виготовляє віконний пвх-профіль з 1958 року. Технології з інших галузей промисловості (авіа- та машино будівництво) впроваджуються для створення віконних систем преміум-класу GENEO. Німецький концерн REHAU здійснює постійні інновації, розробляє і тестує рецептуру ПВХ у власному інституті полімерів. В Україні працює з 1997 року.

Якість марки, що відповідає високим стандартам

Профільні системи REHAU гарантують високу якість в усіх відношеннях. Такі вимоги як теплоізоляція, захист від зламу, звукоізоляція враховуються індивідуально. Одночасно системи характеризуються особливою поверхнею REHAU-HDF (висока чіткість обробки), зносостійкістю та легкістю у догляді.

Високі теплозберігаючі показники

Вікна REHAU GENEO виготовляються з 6-ти камерного профілю товщиною 86 мм, що забезпечує показник тепло збереження до 1,17 м2К/Вт.

Надійність

Перше вікно REHAU в Україні було виготовлено і встановлено в 1996 році з 3-камерного профілю S-730 з 1-камерним склопакетом. Воно вже 20 років працює без жодних зауважень в офісі компанії, на виробництві якої воно і було виготовлено.

Широка гама кольорів

Вікна REHAU покриваються німецькою ламінаційною плівкою "Renolit", яка є стійкою до подряпин та механічних пошкоджень, довго зберігає первинний колір, не боїться перепадів температур та вологості.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.