Вікно дерев'яне соснове

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Неперевершений зовнішній вигляд

Дерев'яні вікна - це елітні євровікна, що виготовляються з високоякісного клеєного євробрусу на сучасному австрійському обладнанні. Такі вікна нададуть Вашій оселі особливої вишуканості та шику.

Високоякісні віконні аксесуари

Вікна з євробрусу комплектуються покращеними за зовнішнім виглядом ручками Hoppe (Німеччина), термін експлуатації яких значно перевищує показники дешевших аналогів.

Енергозберігаючі склопакети

Дерев’яні вікна в базовій комплектації завжди включають опцію енергозбереження, на відміну від металопластикових.

Високі теплозберігаючі показники

Дерев'яні вікна виготовляються з євробрусу товщиною 68 мм, що забезпечує показник опору теплопровідності 0.28 Вт/м°С при нормативних показниках для 3-4 зони України 0,15 Вт/м°С.

Дерев’яні вікна дихають

Дерев’яні вікна, виготовлені з євробрусу мають показники повітрепропуску в 2-3 вищі ніж металопластикові вікна, що сприяє покращенню мікроклімату в приміщенні та меншому запотіванню вікон.

Колір на будь-який смак

Дерев'яні вікна мають широку гаму стандатних кольорів, які дозволять втілити будь-які дизайнерські задумки у Вашій оселі.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.