Вікно алюмінієве тепле

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Термін служби понад 50 років

Алюмінієві вікна мають найдовший термін служби серед всіх існуючих видів вікон, який може сягати 80 років. Такі вікна при поломці легко піддаються ремонту, що дозволяє значно продовжити термін їх експлуатації.

Ідеальний вибір матеріалу

Алюмінієві вікна виготовляються з легкого, міцного та стійкого для корозії металу - алюмінію, що робить їх майже ідеальними. Алюміній - це екологічно чистий метал, який не містить важких домішок та не виділяє шкідливих речовин.

Відмінно зберігають тепло

Вікна із теплого алюмінію виготовляються з профілю, в якому між алюмінієвими частинами вставляється спеціальна полімерна пластина - "теплий міст", завдяки якому такі вікна відмінно зберігають тепло, незважаючи на погані теплозберігаючі властивості самого алюмінія.

Необмежені можливості щодо габаритів

Маєте намір зробити суцільні розсувні конструкції для балкону, суцільний фасад або вікно для сходової на кілька поверхів - алюміній фактично єдиний варіант, який дозволить зробити такі конструкції елегантними та красивими.

Необмежена кольорова гама

Вікна із алюмінію можуть бути пофарбовані під будь-який колір по RAL, що дозволить скомпонувати їх під найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.