Вікно алюмінієве холодне

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Широкі можливості застосування

Холодні алюмінієві вікна - оптимальний варіант для вітрин магазинів, офісних перегородок чи розсувних балконних рам та для інших умов, в яких питання теплозбереження є не важливим.

Ідеальний вибір матеріалу

Алюмінієві холодні вікна мають термін служби понад 50 років, легко піддаються ремонту та виготовляються з легкого, міцного та екологічно чистого матеріалу - алюмінію.

Великий вибір варіантів відкривання

Алюмінієві вікна - ідеальний варіант для різноманітних дизайнерських рішень у склінні.

На Ваш вибір - розсувні, у гармошку чи звичайні

Ви можете зробити Ваш вихід з тераси на вулицю у вигляді розсувних конструкцій, таких, що складаються у гармошку чи звичайних поворотньо-відкидних.

Необмежені можливості щодо габаритів

Суцільні вітрини великих розмірів, відсутність зайвих з’єднювачів, що псують зовнішній вигляд конструкцій - все це притаманно саме алюмінієвим вікнам. Там, де інші варіанти скління є недоступними, алюмінієві віконні конструкції прийдуть на допомогу.

Необмежена кольорова гама

Вікна із алюмінію можуть бути пофарбовані під будь-який колір по RAL, що дозволить скомпонувати їх під найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.