Двері вхідні Milano

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Заводське виробництво

Двері Мілано виготовляються провідним українським виробником вхідних дверей з використанням сучасного обладнання та з використанням комплектуючих провідних світових виробників дверної фурнітури - сердечниками Mul-t-Lock (Ізраїль), замками MOTTURA, CISA (Італія) та KALE (Туреччина).

Профільне виконання

При виготовленні всіх типів дверей використовується тільки металопрофіль, без жодних економ-варіантів, ніяких квадратних труб, кутиків та швейлерів.

Сертифіковані протипожежні двері

Протипожежні двері є оптимальним варіантом для облаштування житлових та торгово-офісних приміщень, як вхідні в квартири та приватні особняки, для сходових прощадок та технічних приміщень. Протипожежні двері Мілано сертифіковані згідно державних стандартів (границя вогнестійкості - 60 хвилин).

Захист від зловмисників

Полотно дверей Мілано виготовляється з листа 2 мм (1,5мм для економ-варіанта), двері комплектуються замками італійського виробництва та сердечниками Mul-T-Lock, антизрізами та броненакладками, що забезпечує відмінний захист від злодіїв.

Різноманіття дизайнерських рішень

60 варіантів малюнків дверей, покриття для зовнішнього та внутрішнього використання задовольнять найрізноманітніші уподобання та дозволять підлаштуватися під індивідуальні фінансові можливості.