Жалюзі алюмінієві

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Де використовуються алюмінієві жалюзі?

  • робочі кабінети та офіси
  • кімнати, де встановлена відеотехніка та комп'ютери, для яких необхідна відсутність прямого сонячного світла та бліків
  • в житлових приміщеннях на балконах, кухнях та господарських приміщеннях

Виготовлено з алюмінію

Жалюзі виготовляються з алюмінію з пластиковим напиленням та мають велику гаму кольорів, що дозволяє гармонійно прикрасити інтер'єр Вашого приміщення.

Венеціанські жалюзі

Горизонтальні жалюзі мають іншу назву - венеціанські жалюзі. Історично слово "жалюзі" має французьке походження («jalousie») та має два значення, а саме власне "ставні, штори" та "ревність". Згідно розповсюджених у Франції та Італії легенд, жалюзі вигадали ревниві чоловіки, щоб заховати своїх прекрасних жінок-красунь від нескромних поглядів випадкових чи не випадкових кавалерів. Задум був простий – через вузькі дерев'яні планки, розташовані під певним кутом, проходило світло, свіже повітря та можна було бачити все, що відбувається назовні, водночас закривався доступ крізь вікна для цікавих перехожих.

Широкі варіанти управління

Алюмінієві жалюзі піднімаються та опускаються з допомогою шнурка, крім того в таких жалюзях є можливіть повертати ламелі горизонтально з допомогою палички-управління та регулювати кількість світла в приміщенні.

Широка гама кольорів

Близько 150 кольорів ламелів, 16 та 25 мм ширина ламелів, карніз білий чи під колір дозволять Вам підібрати жалюзі під інтер’єр приміщення чи Ваші дизайнерські задумки.