Зимові сади

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Що таке зимовий сад?

Зимовий сад – це комфортне та захищене від холоду приміщення, яке використовується для багатьох різноманітих цілей – розміщення басейнів, кімнат відпочинку,спортивних майданчиків, конференц-залів, оранжерей та багатьох інших цілей, до яких дійшла фантазія людей.

З чого виготовляється зимовий сад?

Основний матеріал, що використовується при спорудженні зимових садів – це алюміній, який надає міцностів та стійкості конструкції і звичайно скло, через яке Вам відкриваються вся краса оточуючої природи.

Вища ринкова вартість будинку

Зимовий сад зробить Ваш дім значно красивішим та зручнішим, крім того при продажі будинку його ціна буде вищою ніж в інших, часто навіть більших за площею будинків.

Зручний та комфортний відпочинок

Зимовий сад – це не тільки прекрасний спосіб продемонструвати свій стиль життя та соціальний статус, але насамперед засіб від стресу та хорошого настрою для всієї сім'ї. Завдяки зимовому саду ви зможете любоватися всіма барвами осені та візерунками зими, першими радісними весняними днями, будучи захищеними від примх погоди та у повному комфорті, наприклад відпочиваючи у власному басейні чи кімнаті відпочинку.

Необмежена кольорова гама

Зимовий сад виготовляється з алюмінієвого профілю, який може бути пофарбований під будь-який колір по RAL, що дозволить скомпонувати його під найрізноманітніші дизайнерські рішення.