Маркізи вертикальні

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Де використовуються вертикальні маркізи?

Вертикальна маркіза призначена для захисту балконів і засклених площ від сонця та позбавлення від сторонніх поглядів. Простота конструкції забезпечує ідеальну експлуатацію виробу, а наявність величезного асортименту тканини задовільнить будь-які смаки.

Управління на вибір

Для комфорту та залежно від наявного бюджету Ви можете вибрати маркізи з ручним управлінням (з допомогою воротка) та автоматичний з допомогою пульта або вимикача.

Не вигорають на сонці та не намокають під дощем

Маркізи виготовляють із акрилової тканини, що пройшла спеціальну обробку, завдяки чому, тканина не вигоряє на сонці, не намокає під дощем і не піддається дії цвілі і шкідників. Для виготовлення профілю застосовують алюміній з високими антикорозійними властивостями і додатковим захисним покриттям.

Автоматика для зручності

Для зручності та безпеки конструкції з вильотом більше 3-ох метрів рекомендується комплектувати виріб сонцевітрозахисною автоматикою, що при сильних поривах вітру захищає конструкцію від поломки.

Широка гама кольорів

Близько 40 кольорів тканин дозволять Вам підібрати сонцезахисні марківзи під екстер'єр Вашого приміщення чи будь-які інші дизайнерські задумки.