Підвіконники Преміум Данке

Підвіконники Данке - це підвіконники преміум класу, які поєднують в собі надзвичайно красивий зовнішній вигляд, оригінальну запатентовану конструкцію, розроблену з участю німецьких спеціалістів та високі експлуатаційні характеристики.Alicante de Valencia


Grigio Azzuro


Lalbero delloro


Mahagony


Onyx


Satin Bianco


Creme de Turquie


Lalbero Chiaro


Lucido Bianco


Marmor Classico


Rojo Alicante


Wenge

Переваги підвіконників Данке:

1. Ідеально гладка глянцева поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконником та не потребує використання миючих засобів як для звичайного підвіконника з шорсткою поверхнею.

2. Висока стійкість до зносу дозволяє пересувати по підвіконнику квіткові горшки без пошкодження підвіконника.

3. Висока термостійкість дозволяє підвіконнику витримувати гарячі предмети, в тому числі сигарету, хоча в такому випадку краще використовувати попільничку.

4. Абсолютна вологостійкість та паростійкість забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконника без загрози розшарування та набухання від вологи або сирості.

5. Стійкість до ультрафіолету зберігає початковий вигляд підвіконника Данке десятиліттями. Тепловий ефект сонячних променів не має впливу ні на колір, ні на малюнок підвіконника.

6. Ексклюзивна конструкція підвіконника забезпечує необхідну для підвіконника міцність при експлуатації та дозволяє уникнути надзвичайно делікатного ставлення до нього при митті вікон тощо.