Як обрати якісний дверний замок для металопластикових дверей?

Замок є головною деталлю будь-якої дверної конструкції. І неважливо чи то міжкімнатні, офісні чи вхідні двері. Багато на чому можна зекономити, однак не варто покладатись на те, що дверний замок сумнівної якості прослужить Вам тривалий термін і витримає щоденні навантаження.

Уявіть: новий офіс, щойно зроблений ремонт, встановлені нові вікна та двері. Запах нової офісної техніки ще окутує приміщення, і навіть захисну плівку з металопластикових вікон та дверей ще не зняли... Офіс працює, робота кипить ось уже декілька днів, практично цілодобово. Надзвичайно відповідальний проект! Постійно зростає напруга! І раптово замок від кабінету головного бухгалтера... заклинив, поламався... Не працює!

А якщо схожа ситуація з поломкою неякісного замка трапиться в приватному котеджі, коли власник вийде на свою улюблену веранду чи терасу? Або ж вхід у відділення банку зранку буде заблоковано просто через несправність замка? На замках, однозначно, не варто економити, адже рішення придбати замок низької якості неодмінно обернеться проти Вас негативом!

Яка ж відмінність між якісним та неякісним дверним замком?


  1. - відсутність пластикових елементів у механізмі. Внутрішній механізм замка - це наче його серце, від його безперервної роботи багато чого залежить, якщо не все. Деталі внутрішнього механізму замка повинні бути зроблені із міцного сплаву металу і не містити пластикових елементів. Більш надійний замок - це замок, "робочі шестерні" котрого зроблені зі сталі. Замок виконаний із металу високої якості, без вмісту пластмасових елементів у механізмі,, прослужить довго й надійно протягом багатьох років.
  2. - надійний металевий корпус. Корпус замка теж повинен бути повністю металевим, тобто міцним та надійним. Якщо корпус замка зроблений з пластику, то такий виріб Вам довго не прослужить. Адже внутрішні деталі замка безпосередньо взаємодіють з корпусом. В свою чергу, металічний корпус замка забезпечить довготривалий термін служби виробу.
  3. - антикорозійне покриття. Всім відомо, що металеві вироби на вікнах та дверях постійно піддаються негативному впливу навколишнього середовища (негода на вулиці, підвищена вологість у ванній кімнаті, конденсат на кухні і т. д.). Беручи до уваги це, поверхня металевих дверних замків повинна бути захищена антикорозійним покриттям, завдяки якому термін служби буде довшим і механізм справно працюватиме.
  4. - легкість і простота у використанні. Якісний дверний замок є легким у використанні. Конструкція дверного замка повинна передбачати плавну роботу всіх його елементів, без застосування сили. Окрім того, важливо враховувати й простоту експлуатації механізму під час монтажу, наприклад, зміна напрямку відкривання замка дверей шляхом легкого й швидкого повороту клямки.
  5. - додаткові можливості. Окрім закривання, замок виконує ще ряд додаткових функцій. Однією з них є щільне притискання до створи, що запобігає продуванню в місцях дотику рами створи. Особливо важливою ця функція є для вхідних дверей. Варто звернути увагу на дверні замки з можливістю оснащення додатковими запірними елементами, що забезпечать вищий рівень звуко- і термоізоляції дверей. Також для вхідних дверей актуальним є питання оснащення протизламними елементами, основні з них: протизламні цапфи, ригель зі сталевими штифтами та ін.

Купити якісний замок можна в компанії "Вікна Цитадель":

Контактні телефони: (0342) 72-03-03, 71-42-20, (050)373-31-50, (067)478-17-29

Адреса: вул. Новгородська, 12, м. Івано-Франківськ