Соціальні програми

Наша компанія "Вікна Цитадель" завжди готова піти назустріч клієнтам, які в певний момент життя потребують підтримки та допомоги. Саме тому, ми пропонуємо соціальні програми для різних категорій сімей, яким з нашої точки зору необхідний особливий підхід, а саме пенсіонерам, молодим та багатодітним сім'ям.

Пенсіонерам

Якщо Ви на заслуженому відпочинку та маєте багато вільного часу, який бажаєте витратити на покращення комфорту Вашої оселі, компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам отримати додаткову знижку в розмірі 2% на будь-які віконні конструкції нашої фірми. Для отримання знижки при оформленні договору на придбання вікон Вам необхідно пред'явити пенсійне посвідчення.

Молодим сім'ям

Якщо Ви молода сім'я і стоїте на порозі великих витрат, щоб налагодити домашній комфорт, наша компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам зекономити при замовленні вікон. Ви можете отримати додаткову знижку на вікна в розмірі 2%, пред'явивши свідоцтво про одруження та документ, який посвідчує особу при оформленні договору купівлі віконних конструкцій. Нехай наша невелика лепта дозволить Вам закласти основи для довгого та щасливого сімейного життя.

Багатодітним сім'ям

Якщо Ви багатодітна сім'я і кожна додаткова витрата сімейного бюджету потребує від Вас зваженого та ретельного підходу та аналізу, ми пропонуємо Вам скористатися додатковою знижкою в розмірі 2% на вікна від компанії "Вікна Цитадель". Для отримання знижки Вам необхідно пред'явити свідоцтва про народження Ваших дітей та документ, що посвідчує особу. Нехай наша невелика допомога допоможе Вашим дітям жити комфортно та щасливо.