Новинки в захисних ролетах

Нові кольори захисної ролети - вишня, горіх, новий золотий дуб

Відтепер захисні ролети зможуть гармонізувати з будь-яким інтер'єром вашого будинку чи офісним фасадом завдяки впровадженню нових кольорів під дерево – вишні і горіху. В цих кольорах може бути виконана вся ролета, включаючи короб, бокові кришки, направляючі шини, ролетне полотно і нижню планку. Загалом на Ваш вибір пропонується близько двадцяти кольорових рішень на будь-який смак!

Захисна ролета та москітна сітка в одному коробі

Захисні ролети від нашої компанії дають можливість при бажанні клієнта поєднати в одній конструкції захисну ролету та москітну сітку. В таких системах ролетне полотно та москітна сітка рухаються по окремих направляючих. Таким чином Ви отримуєте подвійний захист - і від комарів, і від злодіїв.

Новий покращений вигляд для коробів захисної ролети

Ми пропонуємо захисні ролети з новими формами захисного короба - круглим та напівкруглим, які не мають аналогів на території СНД, а також системи ролет з вбудованим коробом. Європейський дизайн на українських теренах – будьте першими!

Розумна автоматика для вашого дому

Від сьогодні Ви маєте можливість відкривати декілька ролет всього одним натисканням кнопки, завдяки системі електроніки Nero. Різноманітні пульти, датчик світла, блоки управління в поєднанні з високоякісною європейською автоматикою Nice(Італія) і Somfy(Франція)- тепер це все доступно.