Шлагбауми

Де застосовуються шлагбауми?

Шлагбауми використовуються для обмеження в’їзду на первну територію, де потрібен контроль за переміщенням транспортних засобів. Сьогодні шлагбауми використовуються для управління рухом автомобілів на території промислових підприємств та організацій, готелів та банків, логістичних та торгових центів, залізничних переїздів та паркувальних майданчиків.

Визнані світові бренди

Ми пропонуємо Вам шлагбауми від провідних європейських виробників - компаній Comunello (Італія), Alutech (Білорусія), а також бюджетний варіант, працездатність якого перевірена часом - AN-Motors (Китай).

Способи управління шлагбаумом

  • Електромагнітний датчик, який сам виявляє автомобіль
  • Магнітна карта
  • Ключ-вимикач
  • Ручний спосіб, наприклад, при відсутності живлення

Вся автоматика з одного пульта

Ви можете налаштувати пульт дистанційного управління на відкривання шлагбаума та всіх інший автоматичних приводів - гаражних та в'їздних воріт, захисних ролет і маркізів, що позбавить Вас необхідності носити із собою велику кількість різних пультів.

Автоматика для відкатних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для шлагбаумів таких виробників:

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, комплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

Alutech (Білорусія)

Власна торгова марка лідера ринку секційних воріт України - компанії Алютех, яка є втіленням багаторічного досвіду з автоматизації всіх типів воріт, напрацювань технічних спеціалістів компанії та успішних продажів на ринках Східної Європи.

Сучасний дизайн автоматики Alutech розроблений досвідченими інженерами провідного італійського дизайнерського бюро, яке спеціалізується на дизайні автомобілів преміум-класу.

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.