Відкатні ворота

Чому відкатні ворота?

  • економія простору, так як відкатні ворота відкриваються вздовж паркана та не загромаджують територію перед в'їздом та за ним;
  • сучасна відкатна фурнітура забезпечує легкість ходу воріт навіть при відсутності електроенергії;
  • зручність експлуатації в зимовий період завдяки відсутності необхідності чистити сніг перед воротами (як для розпашних воріт);
  • широка гама кольорів, дизайн за Вашими побажаннями;

Як працюють відкатні ворота?

Полотно відкатних воріт пересувається на спеціальних роликових опорах по направляючій вздовж паркану, що дозволяє створити максимальну зручність при експлуатації воріт завдяки відсутності направляючих рельсів на землі та над воротами.

Підшипниковий механізм роликів забезепечує високу легкість ходу та дозволяє відчиняти та закривати автоматичні ворота навіть при відсутності електроенергії.

Відчиняйте ворота простим натисканням кнопки пульта

Відкатні ворота можуть були обладнані електродвигуном із пристроем захисту від наїзду полотна на перешкоду, дистанційним управлінням та розблоковувачами при відсутності електроенергії.

Які бувають відкатні ворота?

Полотно відкатних воріт може таких видів:

  • закритого типу (зашито профнастилом з однієї чи двох сторін);
  • решітчатого з декоративними елементами (в т.ч. кованими);
  • комбіновані;

Відкатні ворота можуть складатися з однієї чи двох створок, крім того задля безпеки від затискання воротами транспорту та людей як додаткові опції встановлюються інфрачервоні датчики.

Автоматика для відкатних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для відкатних воріт таких виробників:

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, кмплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

Alutech (Білорусія)

Власна торгова марка лідера ринку секційних воріт України - компанії Алютех, яка є втіленням багаторічного досвіду з автоматизації всіх типів воріт, напрацювань технічних спеціалістів компанії та успішних продажів на ринках Східної Європи.

Сучасний дизайн автоматики Alutech розроблений досвідченими інженерами провідного італійського дизайнерського бюро, яке спеціалізується на дизайні автомобілів преміум-класу.

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.

Готель "Надія", м. Івано-Франківськ [Фото 1]
Готель "Надія", м. Івано-Франківськ [Фото 2]