Вікна алюмінієві холодні

Широкі можливості застосування

Холодні алюмінієві вікна - оптимальний варіант для вітрин магазинів, офісних перегородок чи розсувних балконних рам та для інших умов, в яких питання теплозбереження є не важливим.

Ідеальний вибір матеріалу

Алюмінієві холодні вікна мають термін служби понад 50 років, легко піддаються ремонту та виготовляються з легкого, міцного та екологічно чистого матеріалу - алюмінію.

Великий вибір варіантів відкривання

Алюмінієві вікна - ідеальний варіант для різноманітних дизайнерських рішень у склінні.

На Ваш вибір - розсувні, у гармошку чи звичайні

Ви можете зробити Ваш вихід з тераси на вулицю у вигляді розсувних конструкцій, таких, що складаються у гармошку чи звичайних поворотньо-відкидних.

Необмежені можливості щодо габаритів

Суцільні вітрини великих розмірів, відсутність зайвих з’єднювачів, що псують зовнішній вигляд конструкцій - все це притаманно саме алюмінієвим вікнам. Там, де інші варіанти скління є недоступними, алюмінієві віконні конструкції прийдуть на допомогу.

Необмежена кольорова гама

Вікна із алюмінію можуть бути пофарбовані під будь-який колір по RAL, що дозволить скомпонувати їх під найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Профіль

Найменування

Текно 50

Ширина профілю

52 мм - рама, 60 мм - стулка

Фурнітура

Виробник

Savio (Італія)

Віконні ручки

Savio (Італія)

Додаткова комплектація

Багатоступеневий нахил

Замок безпеки (дитячий замок)

Обмежувач повороту

Фіксатор

Склопакет

Стандартна комплектація

Однокамерний 22 мм, 4-14-4і

Коефіцієнт опору теплопередачі

Ro = 0,60 m2K/W

Звукоізоляція

31 дб

Додаткова комплектація

2-х камерний склопакет

Сонцезахисний склопакет

Наповнення аргоном

Шпроси 8, 10, 18 мм (срібло, золото, горіх, золотий дуб, білий)

Кольорова гама

Стандартні кольори

Колір під вибір

Як доглядати за алюмінієвими вікнами?

Віконні конструкції з алюмінієвих профілів не потребують тривалого й дорогого обслуговування. На відміну від інших матеріалів, через деякий час вони не потребують циклювання, шліфування і фарбування.

Для видалення забруднень із алюмінієвих рам досить використати розчин мила або прального порошку. При видаленні вуличного бруду із зовнішньої сторони рам не рекомендується використати речовини, що чистять, утримуючі абразивні матеріали або розчинники. Гладка поверхня рами швидко втратить свій блиск, а при повторенні такого "миття" втратить і кольори.

Алюмінієві рами малюють з використанням спеціальної порошкової технології. Це покриття досить міцне, але й воно вимагає дбайливого догляду.

Профілактичні роботи по догляду за алюмінієвими вікнами:

1. Всі рухомі частини фурнітури вікна слід змащувати 1-2 рази на рік.

2. Після першого року служби вікна фурнітуру слід відрегулювати . В подальшому регулювати фурнітуру слід 1 раз на 3-5 років.

3. Ущільнюючі прокладки слід перевіряти на предмет пошкодження і у разі виявлення слід замінити. 1-2 рази на рік всі ущільнювачі необхідно вичищати від бруду та пилюки.

4. Не допускати попадання в фурнітуру піску, бруду, будівельного розчину.

5. Фурнітура має 3 шари захисту від корозії, тому не допускається протирати її елементи розчинниками будь-якого походження, а також малювати фурнітуру.

6. Забороняється мити миючими засобами, що містять кислоту, роз'їдаючі речовини та абразиви. Недопустимо обробляти вікна нітролаками, органічними розчинниками та розчинниками лаків.

Пам'ятайте!

Алюмінієві вікна фактично вічні конструкції за умови догляду за ними, проте не забувайте змащувати фурнітуру вікна та вичищати бруд і пилюку.

Офіс страхової компанії, м. Івано-Франківськ