Вікна алюмінієві теплі

Термін служби понад 50 років

Алюмінієві вікна мають найдовший термін служби серед всіх існуючих видів вікон, який може сягати 80 років. Такі вікна при поломці легко піддаються ремонту, що дозволяє значно продовжити термін їх експлуатації.

Ідеальний вибір матеріалу

Алюмінієві вікна виготовляються з легкого, міцного та стійкого для корозії металу - алюмінію, що робить їх майже ідеальними. Алюміній - це екологічно чистий метал, який не містить важких домішок та не виділяє шкідливих речовин.

Відмінно зберігають тепло

Вікна із теплого алюмінію виготовляються з профілю, в якому між алюмінієвими частинами вставляється спеціальна полімерна пластина - "теплий міст", завдяки якому такі вікна відмінно зберігають тепло, незважаючи на погані теплозберігаючі властивості самого алюмінія.

Необмежені можливості щодо габаритів

Маєте намір зробити суцільні розсувні конструкції для балкону, суцільний фасад або вікно для сходової на кілька поверхів - алюміній фактично єдиний варіант, який дозволить зробити такі конструкції елегантними та красивими.

Необмежена кольорова гама

Вікна із алюмінію можуть бути пофарбовані під будь-який колір по RAL, що дозволить скомпонувати їх під найрізноманітніші дизайнерські рішення.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Профіль

Найменування

Текно 60 ТИ

Ширина профілю

60 мм

68 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі

Ro = 0,58 m2K/W

Термоізоляція

Вставка з двох поліамідних полосок, армованих скловолокном

Фурнітура

Виробник

WinkHaus (Німеччина), серія Aktiv Pilot

Віконні ручки

Hoppe (Німеччина), серія Secustik

Додаткова комплектація

Багатоступеневий нахил

Замок безпеки (дитячий замок)

Обмежувач повороту

Фіксатор

Склопакет

Стандартна комплектація

Однокамерний 22 мм, 4-14-4і

Коефіцієнт опору теплопередачі

Ro = 0,60 m2K/W

Звукоізоляція

31 дб

Додаткова комплектація

2-х камерний склопакет

Сонцезахисний склопакет

Наповнення аргоном

Шпроси 8, 10, 18 мм (срібло, золото, горіх, золотий дуб, білий)

Кольорова гама

Стандартні кольори

Колір під вибір

Як доглядати за алюмінієвими вікнами?

Віконні конструкції з алюмінієвих профілів не потребують тривалого й дорогого обслуговування. На відміну від інших матеріалів, через деякий час вони не потребують циклювання, шліфування і фарбування.

Для видалення забруднень із алюмінієвих рам досить використати розчин мила або прального порошку. При видаленні вуличного бруду із зовнішньої сторони рам не рекомендується використати речовини, що чистять, утримуючі абразивні матеріали або розчинники. Гладка поверхня рами швидко втратить свій блиск, а при повторенні такого "миття" втратить і кольори.

Алюмінієві рами малюють з використанням спеціальної порошкової технології. Це покриття досить міцне, але й воно вимагає дбайливого догляду.

Профілактичні роботи по догляду за алюмінієвими вікнами:

1. Всі рухомі частини фурнітури вікна слід змащувати 1-2 рази на рік.

2. Після першого року служби вікна фурнітуру слід відрегулювати . В подальшому регулювати фурнітуру слід 1 раз на 3-5 років.

3. Ущільнюючі прокладки слід перевіряти на предмет пошкодження і у разі виявлення слід замінити. 1-2 рази на рік всі ущільнювачі необхідно вичищати від бруду та пилюки.

4. Не допускати попадання в фурнітуру піску, бруду, будівельного розчину.

5. Фурнітура має 3 шари захисту від корозії, тому не допускається протирати її елементи розчинниками будь-якого походження, а також малювати фурнітуру.

6. Забороняється мити миючими засобами, що містять кислоту, роз'їдаючі речовини та абразиви. Недопустимо обробляти вікна нітролаками, органічними розчинниками та розчинниками лаків.

Пам'ятайте!

Алюмінієві вікна фактично вічні конструкції за умови догляду за ними, проте не забувайте змащувати фурнітуру вікна та вичищати бруд і пилюку.

Фасад ПрАТ "Київстар" м.Івано-Франківськ
Фасад ПрАТ "Київстар" м.Івано-Франківськ
Фасад ПрАТ "Київстар" м.Івано-Франківськ
Фасад ПрАТ "Київстар" м.Івано-Франківськ
Фасад ПрАТ "Київстар" м.Івано-Франківськ
Торговий центр, м. Тлумач
Торговий центр, м. Тлумач
Торговий центр, м. Тлумач
Торговий центр, м. Тлумач
Ощадний банк, м. Івано-Франківськ