Автоматика для в'їздних воріт

Відкривання без зайвих зусиль

Автоматика для відкатних або розпашних воріт є надзвичайно зручною опцією, яка дозволяє відкривати ворота без необхідності виходити із автомобіля, особливо, якщо у Вас встановлена гаражна автоматика, що позбавляє Вас зайвих рухів та зусиль.

Визнані світові бренди

Ми пропонуємо Вам автоматику для в’їздної групи воріт від європейських виоробників - компанії Comunello (Італія), Alutech (Білорусія), а також бюджетний варіант, працездатність якого перевірена часом - AN-Motors (Китай).

Види в’їздної автоматики

  • Автоматика для відкатних воріт, найдорожчий тип автоматики
  • Автоматика для розпашних воріт, бюджетний варіант

Додаткові опції

Ви можете укомплектувати Ваші ворота фотоелементами, які запобіжать закриванню воріт при перешкоді в проїзді, замковим вимикачем воріт або сигнальною лампою.

Вся автоматика з одного пульта

Ви можете налаштувати пульт дистанційного управління на відкривання гаражних та в'їздних воріт, захисних ролет і маркізів та інших приводів, що позбавить Вас необхідності носити із собою велику кількість різних пультів.

Автоматика для відкатних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для в'їздних воріт таких виробників:

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, комплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

Alutech (Білорусія)

Власна торгова марка лідера ринку секційних воріт України - компанії Алютех, яка є втіленням багаторічного досвіду з автоматизації всіх типів воріт, напрацювань технічних спеціалістів компанії та успішних продажів на ринках Східної Європи.

Сучасний дизайн автоматики Alutech розроблений досвідченими інженерами провідного італійського дизайнерського бюро, яке спеціалізується на дизайні автомобілів преміум-класу.

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.

Духовна семінарія, м.Івано-Франківськ
Духовна семінарія, м.Івано-Франківськ
Готель "Надія", м. Івано-Франківськ [Фото 1]
Готель "Надія", м. Івано-Франківськ [Фото 2]