Автоматика для гаражних воріт

Легко відкривати ворота

Автоматика для гаражних воріт дозволяє відчиняти та закривати їх не виходячи з автомобіля, що є особливо зручно, наприклад, під час дощу.

Визнані світові бренди

Ми пропонуємо Вам автоматику від провідного європейського виробника - Marantec (Німеччина), бюджетний варіант, працездатність якого перевірена часом - AN-Motors (Китай), а також новинки на ринку України - Comunello (Італія) та Alutech (Білорусія).

Види гаражної автоматики

Двигуни для секційних гаражних воріт діляться на 2 типи:

  • Стельові, які поєднують високу функціональність та низьку вартість;
  • Вальні, які переважно використовуються для промислових воріт, підходять для воріт великої площі (до 45 кв.м), приміщень, які не опалюються та звисокою вологістю.

Вся автоматика з одного пульта

Ви можете налаштувати пульт дистанційного управління на відкривання гаражних та в’їздних воріт, захисних ролет і маркізів та інших приводів, що позбавить Вас необхідності носити із собою велику кількість різних пультів.

Автоматика для відкатних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для гаражних воріт таких виробників:

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, комплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

Alutech (Білорусія)

Власна торгова марка лідера ринку секційних воріт України - компанії Алютех, яка є втіленням багаторічного досвіду з автоматизації всіх типів воріт, напрацювань технічних спеціалістів компанії та успішних продажів на ринках Східної Європи.

Сучасний дизайн автоматики Alutech розроблений досвідченими інженерами провідного італійського дизайнерського бюро, яке спеціалізується на дизайні автомобілів преміум-класу.

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.