Вікно Ekran

Для перегляду цієї сторінки необхідна новіша версія Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

Національний продукт європейського рівня

У 2010-му році компанією «Екран-Вікносвіт» було успішно виведено на ринок профіль Ekran. Цю профільну систему за спеціальним замовленням розробила для компанії європейська корпорація ADOPEN Plastik LTD.


Виробник профілю ADOPEN Plastik со. LTD – один з найпотужніших виробників ПВХ-профілю у Європі – гарантує, що використання профільної системи Ekran відповідає високим вимогам сучасного будівельного ринку і є запорукою надійності та якості світлопрозорих конструкцій.

Максимальний результат за приємною вартістю

Ekran Optima – якісна та ощадна 4-камерна система для нашого клімату. Це саме ті надійні пластикові вікна за «демократичною» ціною, що їх охоче купує багато українців.

Ekran Maxima – результат удосконалення базового варіанту профільної системи за спеціальною технологією, якадозволяє зберігати механічні властивості вікна та високу стійкость білизни протягом багатьох років, навіть у суворих кліматичних умовах.

Екологічність

Якість профілю підтверджена міжнародними сертифікатами відповідності ISO 9001, ISO 2000, а також ISO 14001.

Широка гама кольорів

Ламінаційні плівки "WINSHIELD" від провідного ізраїльського виробника "Haogenplast" дозволять Вам замовити вікна свого улюбленого кольору або ж підібрати текстуру вікна під цінні породи дерева.

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити вікно завдяки багатьом додатковим опціям.

Склопакети підвищеного теплозбереження та сонцевідбиваючі склопакети

При бажанні чи потребі Ви можете встановити 2-х камерні чи 3-х камерні енергозберігаючі склопакети, а якщо Ви маєте намір захиститися від сонячного світла - спеціальні світловідбиваючі склопакети

Додаткові опції фурнітури

Замок безпеки запобіжить відкриттю вікна Вашими маленькими дітьми, 5-ти чи 7-ми ступеневий нахил вікна дозволить відрегулювати провітрювання в приміщенні та багато інших додаткових опцій.

Підвіконники та водовідливи

На Ваш вибір дерев'яні та пластикові підвіконники та відливи із оцинкованої сталі з полімерним покриттям.