Автоматика для ролет

divider
Автоматика для ролет

Управління ролетами без зайвих зусиль

Автоматичні системи управління ролетами дозволять Вам піднімати та опускати ролети простим натисканням клавіші вимикача чи пульта дистанційного управління, особливо зручними системи автоматики є для управління групою захисними ролетами.

divider
Автоматика для ролет

Один пульт для всієї автоматики

Якщо у Вас в особняку встановлені захисні ролети, гаражні ворота, в’їздні ворота, маркізи тощо, то для управління всіма цими зручними досягненнями цивілізації Вам не потрібно 4-5 окрумих пультів - запрограмуйте всі пристої на один пульт та користутеся перевагами автоматики на повну.

Економте на опаленні та кондиціюванні

Використання датчиків освітленості та температури дозволяє налаштувати автоматичне опускання захисних ролет вдень, коли нікого немає вдома, і таким чином економити влітку на кондиціюванні, або навпаки взимку та економити та опаленні.

divider
Автоматика для ролет

Європейська якість

Ролети виробництва "Цитадель Груп" автоматизуться двигунами визнаних світових лідерів в цій галузі - Somfy (Німеччина), Nice (Італія) та недорогим аналогом китайського виробництва, який успішно пройшов випробування часом - двигунами AN-Motors.

divider

Автоматика для захисних ролет - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ролети вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ролети відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для ролет таких виробників:

nice

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для ролет, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

divider
somfy

Somfy (Німеччина)

Компанія Somfy є світовим лідером та новатором в області автоматизації ролетних систем, виробником, який пропонує завжди оригінальні та якісні рішення, що базуються на найновіших наукових досягненнях.

Оригінальна продукція двигунів, якісні матерали та процес обробки деталів забезпечують високу надійність та безшумну роботу двигунів та гарантують довготривалу експлуатацію в широкому діапазоні температур (-25°C ÷ +70°C).

Асортимент Somfy дозволяє вибрати найоптимальніший варіант для кожного окремого випадку.

divider
an-motors

AN-Motors (Китай)

Недорогий та перевірений часом сегмент автоматики для ролет китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника захисної ролети.

divider
Пульти дистанційного управління

Пульти дистанційного управління

Використовуються для піднімання та опускання захисних ролетів на відстані від об’єкту. Переважна більшість пультів діє на відстані до 200 м. Пульти буваються одноканальними, що дозволяє використовувати його тільки для управління одним об’єктом, двохканальними та багатоканальними, які дозволяють керувати з одного пульта не тільки ролетами, але й, наприклад, гаражними воротами, маркізами тощо.

divider
Пульти управління з таймером

Пульти управління з таймером

Настінний пульт управління, який дозволяє керувати кількома об’єктами індивідуально, та груповим чином. Такі пульти дозволяють підключити кліматичні датчики, відображати дату, час, стан підключених пристоїв.

divider
Клавішний вимикач

Клавішний вимикач

Дозволяє здійснювати управління ролетою шляхом натискання клавіши, аналогічно до вимикачів світла.

divider
Вимикач на ключ

Вимикач на ключ

Дозволяє здійснювати відкривання та закривання ролети шляхом повороту спеціального ключа в вимикачі, відповідно до якого виконується подача сигналу до двигуна ролети.

divider
Групове управління ролетами

Групове управління ролетами

Призначене для управління кількома захисними ролетами з одного вимикача чи кнопки пульта управління, що позбавляє необхідності піднімати та опускати кожну ролету окремо. Групове управління переважно дозволяє налаштувати до 4-х ролет на один вимикач, крім того Ви можете скомбінувати окреме управління кількома групами ролет.

divider
Датчик сонця

Датчик сонця

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від освітленості на вулиці та відповідно від пори року економити на опаленні або кондиціюванні будинку.

divider
Датчик вітру

Датчик вітру

Дозволяє налаштувати закривання та відкривання ролети в автоматичному режимі залежно від вітру на вулиці.

divider
Датчик температури та освітлення

Датчик температури та освітлення

Такий датчик вимірює температуру всередині приміщення та рівень освітленості на вулиці, що дозволяє йому створювати прохолоду для приміщень з спекотним кліматом та навпаки зберігати приміщення прохолодними в зонах із холодним кліматом.