Автоматика для гаражних воріт

divider
Автоматика для гаражних воріт

Легко відкривати ворота

Автоматика для гаражних воріт дозволяє відчиняти та закривати їх не виходячи з автомобіля, що є особливо зручно, наприклад, під час дощу.

Визнані світові бренди

Ми пропонуємо Вам автоматику від провідного європейського виробника - Marantec (Німеччина), бюджетний варіант, працездатність якого перевірена часом - AN-Motors (Китай), а також новинки на ринку України - Comunello (Італія) та Alutech (Білорусія).

divider
Автоматика для гаражних воріт

Види гаражної автоматики

Двигуни для секційних гаражних воріт діляться на 2 типи:

  • Стельові, які поєднують високу функціональність та низьку вартість;
  • Вальні, які переважно використовуються для промислових воріт, підходять для воріт великої площі (до 45 кв.м), приміщень, які не опалюються та звисокою вологістю.
divider
Автоматика для гаражних воріт

Вся автоматика з одного пульта

Ви можете налаштувати пульт дистанційного управління на відкривання гаражних та в’їздних воріт, захисних ролет і маркізів та інших приводів, що позбавить Вас необхідності носити із собою велику кількість різних пультів.

divider

Автоматика для гаражних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати гаражні ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для гаражних воріт таких виробників:

Nice (Італія)

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для воріт, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

divider
Marantec (Німеччина)

Marantec (Німеччина)

Вже більш ніж 30 років німецька компанія MARANTEC спеціалізується на виробництві автоматики для гаражних воріт. На сьогодні електроприводи MARANTEC експлуатуються на чотирьох континентах, більш ніж в 30 країнах світу.

MARANTEC - розробник та виробник приводів, конструкція яких вважається своєрідною досконалістю в сфері автоматизації, це свого роду Mercedes в світі автоматичних воріт.

divider
AN-Motors (Китай)

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.

divider
Comunello (Італія)

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, комплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

divider
divider