Скляні дашки та душові

divider
Скляні дашки та душові

Скляні дашки

Скляний дашок – це стильне та елегантне допoвнення вхідної групи приміщення, встановлюється перед вхідними дверима. Скляний навіс, служить не тільки захистом від атмосферних явищ, але й надає прирoдну легкість і легкість кoнструкції, при цьому дoзволяє максимально використовувати прирoдне світло в зoні вхoду в будівлю.

Скло для виготовлення дашків забезпечується високим рівнем атмосферостійкості, тому воно стійке до перепадів температури та високих снігових навантажень. До переваг дашків зі скла можна віднести: довговічність, зручність у догляді, стійкість до вологи, різноманітність форм і дизайну поверхні.

Де встановлюються скляні дашки?

 • над вхідними дверима в офісних та торгових приміщеннях;
 • на вхідними дверима в житлових будинках в стилі мінімалізм та модерн;
 • в різноманітних архітектурних проектах - стадіони, музеї, тощо;
divider
Скляні дашки та душові

Скляні душові

Чому двері душової з гартованого скла оптимальний варіант?

 • вони міцні, надійні та довговічні;
 • вони мають красивий зовнішній вигляд в порівнянні із пластиковими;
 • вони легкі в догляді, не міняють кольору та не отримують подряпин, на відміну від пластикових;

Яка товщина скла в душових дверях?

В скляних дверях для душу використовується скло товщиною 6-12 мм залежно від площі скління та фінансових можливостей замовника.

divider
Скляні дашки та душові

Інші види виробів з гартованго скла, які пропонує Вікна Цитадель?

 • фартухи для кухні;
 • елементи меблів - поверхні скла, шаф тощо;
 • скляні полички;
divider
Прозоре скло

Прозоре скло

Класичний тип скла, який використовується в скляних перегородках, дозволяє добитися максимального світлозбереження та зберегти відчуття простору навіть в невеликих за площею приміщеннях.

На сьогоднішній день прозоре скло є найпоширенішим трендом в дизайнерських проектах провідних архітектурних бюро світу.

Тоноване скло

Тоноване скло

Тоноване скло дозволяє зменшити кількість світла, яке поступає через нього або добитися ефекту повної непрозорості.

Тонування буває двох типів:

 • тоноване в масі - таке скло отримується шляхом додавання спеціальних фарбових пігментів до розплавленої маси скла, ще на етапі його виробництва. Таке скло забезпечує довговічність збереження кольору скла на відміну від тонування плівками.
 • тоноване плівками — звичайне прозоре скло тонується з допомогою кольорових вінілових плівок. Колір тонування залежить від кольору плівки, світлопроникність - від типу плівки.

Наявні кольори тонованого скла в масі - графіт, бронза, синій, тоновані плівкою - широка гама кольорів залежно від виробника плівки.

Матове скло

Матове скло

Матове скло може бути виготовлене різними способами:

 • Метод хімічного травлення - скло матується під впливом хімічної обробки звичайного скла. Таке скло легко миється та на ньому не залишаються відбитки пальців.
 • Метод піскоструминної перфорації - скло обробляється механічно, повітряним струменем з частинками абразиву. Таким способом можливо нанести малюнки, написи чи логотипи на скло.
 • Обклеювання матовим оракалом (плівкою) - найдешевший спосіб зробити скло матовим, є можливим нанести логотип чи малюнок.
Декоративне скло

Декоративне скло

Існує кільки видів декоративного скла:

 • Моліроване скло - вигнуте загартоване скло, яке використовується в скляних перегородках
 • Візерункове скло (рифлене або фактурне) - це прозоре або кольорове декоративне скло з нанесеним візерунком. Найчастіше візерунок рельєфний, що надає виробу сучасний або антикварний зовнішній вигляд залежно від обраної фактури. До таких склів відноситься пунто-графіт, пунто-бронза.
 • Ф'юзингове скло - це вітражне загартоване скло. При його виготовленні на цільному пласті скла складається малюнок майбутнього вітража з кусочків кольорового скла, скляних гранул, і після цього скло запікається при високій температурі.
divider

Для того, щоб скляні перегородки, двері, сходи чи перила служили довго та надійно, не полінуйтеся інколи робити капітальне миття конструкцій та виконувати наступні дії:

Як позбутися іржі та вапняного нальоту?

Якщо на вашому виробі із загартованого скла утворилося складне забруднення (іржа, вапняний наліт на душовій кабіні), без використання агресивних миючих засобів, звичайно ж, не обійтися. Але, якщо ваш виріб забарвлений, і ви не впевнені в надійності забарвлення, будьте уважні - стежте, щоб цей наліт не зіпсував декор.

Не користуйтеся абразивними засобами очистки

В жодному раз не використовуйте абразивні засоби для очищення виробів із загартованого скла - тверді частинки порошків і паст залишать подряпини і потертості на поверхні, і зовнішній вигляд виробу буде зіпсований.

Користуйтеся виключно м'якими губками

Найкраще «знаряддя праці» для миття виробів із загартованого скла - м'яка губка (вовняна або байкова), або спеціальна ганчірка з мікрофіброю. У жодному разі не мийте скло жорсткими губками.

Витирайте насухо!

Практично всі вироби з загартованого скла монтуються з використанням металевої фурнітури і профілів зі сталі, або алюмінію. Як відомо, при тривалому контакті з водою навіть нержавіюча сталь буде ржавіти. Тому при прибиранні не допускайте попадання вологи в стики між металом і склом та в місця кріплення фурнітури.

Як доглядати за металопластиковими вікнами

Пам’ятайте!

Фахівці рекомендують використовувати для очищення скляних виробів мильні розчини та спеціальні засоби по догляду за склом і дзеркалами.