Скляні сходи та перила

divider
Скляні перила

Де використовуються скляні перила?

  • служать огородженнями в житлових, офісних і промислових будівлях, торгових центрах;
  • використовуються при оформленні балконів, терас, лоджій, еркерів, оглядових майданчиків;
  • балконні огородження;

Чому саме скляні перила та сходи?

Скляні перегородки є міцним і майже невидимим бар’єром, вони практично не перешкоджають потоку світла, а також є термостійкими та довговічними. Попри прозорість та невагомість, скляні перила можуть похвалитись неабиякою витривалістю, адже виготовляються вони зі скла товщиною від 10 до 20 мм.

Скляні перила – це естетичність, легкість, практичність, витонченість і комфорт Вашого інтер’єру.

divider
Скляні перила

Перила та сходи виготовляються з гартованого скла

Гартоване скло отримують способом термічної обробки. Звичайне скло поміщається в піч, яка нагрівається до температури приблизно 600-650°С, після чого відбувається швидке охолодження. При охолодженні температура поверхневих шарів скла знижується швидше ніж у внутрішніх, завдяки чому в поверхневих шарах виникає напруга стиснення і скло стає міцним та ударостійким.

Яка товщина скла в скляних перилах чи сходах?

В скляних перегородках використовується скло товщиною 10-20 мм залежно від площі скління та фінансових можливостей замовника.

divider
Скляні перила

Дизайн сходів та перил на будь-який смак

В скляних перилах переважно використовується прозоре скло, проте при потребі чи певному дизайнерському задумі скло може бути також тоноване або матоване.

При бажанні на поверхню скла можна нанести логотип чи зображення методом піскоструминної перфорації, гравірування чи матування, використати вітражне скло чи тонувати плівкою будь-якого кольору.

divider
Прозоре скло

Прозоре скло

Класичний тип скла, який використовується в скляних перегородках, дозволяє добитися максимального світлозбереження та зберегти відчуття простору навіть в невеликих за площею приміщеннях.

На сьогоднішній день прозоре скло є найпоширенішим трендом в дизайнерських проектах провідних архітектурних бюро світу.

Тоноване скло

Тоноване скло

Тоноване скло дозволяє зменшити кількість світла, яке поступає через нього або добитися ефекту повної непрозорості.

Тонування буває двох типів:

  • тоноване в масі - таке скло отримується шляхом додавання спеціальних фарбових пігментів до розплавленої маси скла, ще на етапі його виробництва. Таке скло забезпечує довговічність збереження кольору скла на відміну від тонування плівками.
  • тоноване плівками — звичайне прозоре скло тонується з допомогою кольорових вінілових плівок. Колір тонування залежить від кольору плівки, світлопроникність - від типу плівки.

Наявні кольори тонованого скла в масі - графіт, бронза, синій, тоновані плівкою - широка гама кольорів залежно від виробника плівки.

Матове скло

Матове скло

Матове скло може бути виготовлене різними способами:

  • Метод хімічного травлення - скло матується під впливом хімічної обробки звичайного скла. Таке скло легко миється та на ньому не залишаються відбитки пальців.
  • Метод піскоструминної перфорації - скло обробляється механічно, повітряним струменем з частинками абразиву. Таким способом можливо нанести малюнки, написи чи логотипи на скло.
  • Обклеювання матовим оракалом (плівкою) - найдешевший спосіб зробити скло матовим, є можливим нанести логотип чи малюнок.
Декоративне скло

Декоративне скло

Існує кільки видів декоративного скла:

  • Моліроване скло - вигнуте загартоване скло, яке використовується в скляних перегородках
  • Візерункове скло (рифлене або фактурне) - це прозоре або кольорове декоративне скло з нанесеним візерунком. Найчастіше візерунок рельєфний, що надає виробу сучасний або антикварний зовнішній вигляд залежно від обраної фактури. До таких склів відноситься пунто-графіт, пунто-бронза.
  • Ф'юзингове скло - це вітражне загартоване скло. При його виготовленні на цільному пласті скла складається малюнок майбутнього вітража з кусочків кольорового скла, скляних гранул, і після цього скло запікається при високій температурі.
divider

Для того, щоб скляні перегородки, двері, сходи чи перила служили довго та надійно, не полінуйтеся інколи робити капітальне миття конструкцій та виконувати наступні дії:

Як позбутися іржі та вапняного нальоту?

Якщо на вашому виробі із загартованого скла утворилося складне забруднення (іржа, вапняний наліт на душовій кабіні), без використання агресивних миючих засобів, звичайно ж, не обійтися. Але, якщо ваш виріб забарвлений, і ви не впевнені в надійності забарвлення, будьте уважні - стежте, щоб цей наліт не зіпсував декор.

Не користуйтеся абразивними засобами очистки

В жодному раз не використовуйте абразивні засоби для очищення виробів із загартованого скла - тверді частинки порошків і паст залишать подряпини і потертості на поверхні, і зовнішній вигляд виробу буде зіпсований.

Користуйтеся виключно м'якими губками

Найкраще «знаряддя праці» для миття виробів із загартованого скла - м'яка губка (вовняна або байкова), або спеціальна ганчірка з мікрофіброю. У жодному разі не мийте скло жорсткими губками.

Витирайте насухо!

Практично всі вироби з загартованого скла монтуються з використанням металевої фурнітури і профілів зі сталі, або алюмінію. Як відомо, при тривалому контакті з водою навіть нержавіюча сталь буде ржавіти. Тому при прибиранні не допускайте попадання вологи в стики між металом і склом та в місця кріплення фурнітури.

Як доглядати за металопластиковими вікнами

Пам’ятайте!

Фахівці рекомендують використовувати для очищення скляних виробів мильні розчини та спеціальні засоби по догляду за склом і дзеркалами.