Гаражні ворота Karsten

Гаражні ворота Karsten

Панелі зроблено в Швейцарії

Панелі гаражних воріт Karsten виготовляються в мальовничому містечку Сан-Вітторе в кантоні Граубюнден на півдні Швейцарії.

Інноваційні технології дозволяють виготовляти панелі найвищої якості та втілюють багаторічні традиції швейцарської промисловості виробляти довершено якісні товари, на яких з гордістю ставиться штамп - виготовлено в Швейцарії.

Комплектуючі виготовлені в Європейському Союзі

Комплектуючі гаражних воріт Karsten постачаються виколючно провідними європейськими компаніями з багаторічним досвідом виготовлення продукції відмінної якості.

Гаражні ворота Karsten

Жодних компромісів з якістю

Направляючі гарантовано 1,5 мм для гаражних воріт та 2,0 мм для промислових, ніяких потоншених направляючих чи маленьких роликів, ніяких еко-варіантів та "низьких цін" за рахунок виготовлення гарантовано низькоякісної продукції!

Тихі та безпечні ворота

Гаражні ворота Karsten комплектуються спеціальними шумопоглинаючими роликами, завдяки яким ворота працюють безшумно та легко. В воротах Karsten використовуються виключно торсіонні пружини, на відміну від економ-рішень у вигляді пружин-розтягу.

Ворота Karsten виготовляються з пофарбованих торсіонних пружин, які на відміну від оцинкованих пружин мають довший термін служби та естетичніший зовнішній вигляд.

Гаражні ворота Karsten

Неперевершена кольорова гама

Швейцарські панелі Tecsedo характеризуються неймовірно красивими кольорами панелей, 11 стандартних колорів дозволять Вам підібрати колір воріт під фасад будинку, дах чи колір водостічної системи.

Панель воріт під будь-який стиль

Гаражні ворота Карстен дозволять Вам задовільнити будь-яку дизайнерську примху - від мінімалізму та модерну з M-Type чи V-Type панелями до класичних варіантів типу касета (фільонка) панелей Q-Type

Гаражні ворота Karsten

Додаткові опції

Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити гаражні ворота завдяки багатьом додатковим опціям.

Автоматика для гаражних воріт

Відчиняйте Ваші гаражні ворота натискаючи на кнопки пульта управління. Якщо у Вас встановлена автоматика і на в’їздних воротах - варто запрограмувати один пульт на відкривання всіх видів воріт.

Вбудовані дверцята

Якщо у Вас немає входу в гараж з будинку - вбудовані дверцята позбавлять Вас необхідності постійно відкривати гаражні ворота для того, щоб потрапити в гараж.

Фотоелементи

Фотоелементи запобіжать поломці воріт, якщо при закриванні вони впруться в забуту кробку чи іншу річ, або дозволять уникнути травм для непосидючих дітей.

Панель

Виробник

Tecsedo (Швейцарія)

Типи

S-Type (вузька вагонка)

M-Type (середня вагонка)

L-Type (широка вагонка)

V-Type (мікрохвиля)

Q-Type (касета, фільонка)

Автоматика

Виробник

Nice (Італія)

Marantec (Німеччина)

AN-Motors (Китай)

Додаткова комплектація

Опція

Автоматика

Фотоелементи

Пристрій зовнішнього розблокування

Дверцята

Віконця

Різний вибір ручок

Вентиляційні решітки

S-Type

S-Type

вузька вагонка

M-Type

M-Type

середня вагонка

L-Type

>L-Type

широка вагонка

V-Type

V-Type

мікрохвиля

Q-Type

Q-Type

касета (фільнка)

Гаражні ворота Karsten S-Type

Виготовляються з панелей типу "вузька вагонка" та є універсальним та популярним типом воріт, який підходить під будинки різних стилів - від класичних до модерну.

Крім того, ворота S-Type - це оптимальне співвідношення з точки зору ціна-якість.

Гаражні ворота Karsten M-Type

Виготовляються з панелей типу "середня вагонка" та є цікавою альтернативою для воріт типу S-Type (вузька вагонка).

Підходять для всіх стилів будинків - модерн, класика чи мінімалізм.

Гаражні ворота Karsten L-Type

Виготовляються з суцільних панелей без жодних тиснень та полосок та є мабуть найелегантнішим типом воріт.

Відмінно підходять для сучасних дизайнерських стилів - мінімалізм, модерн чи Каліфорнія. Гарно комбінується з кольором "антрацит".

Гаражні ворота Karsten V-Type

Виготовляються з панелей типу "мікрохвиля" та представляють собою інноваційні дизайнерські рішення на ринку воріт.

Гаражні ворота V-Type ідеальні для втілення найсучасніших архітектурних ідей, відмінно підходять для стилів мінімалізм та модерн.

Гаражні ворота Karsten Q-Type

Виготовляються з панелей типу "касета" чи "фільонка" та є традиційним типом воріт.

Гаражні ворота Q-Type для людей, які цінують красу та шарм традицій, відмінно підходять для будинків в класичному американському чи вікторіанському стилі.

Коричневий

Коричневий

Срібний

Срібний

Білий

Білий

Сірий

Сірий

Антрацит

Антрацит

Червоний

Червоний

Синій

Синій

Зелений

Зелений

Темний дуб

Темний дуб

Золотий дуб

Золотий дуб

Вишня

Вишня

Будь-який RAL

Будь-який RAL

Автоматика для гаражних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для гаражних воріт таких виробників:

Nice (Італія)

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для воріт, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

Marantec (Німеччина)

Marantec (Німеччина)

Вже більш ніж 30 років німецька компанія MARANTEC спеціалізується на виробництві автоматики для гаражних воріт. На сьогодні електроприводи MARANTEC експлуатуються на чотирьох континентах, більш ніж в 30 країнах світу.

MARANTEC - розробник та виробник приводів, конструкція яких вважається своєрідною досконалістю в сфері автоматизації, це свого роду Mercedes в світі автоматичних воріт.

AN-Motors (Китай)

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника захисної ролети.

divider