Гартоване скло отримують способом термічної обробки. Звичайне скло поміщається в піч, яка нагрівається до температури приблизно 600-650°С, після чого відбувається швидке охолодження. При охолодженні температура поверхневих шарів скла знижується швидше ніж у внутрішніх, завдяки чому в поверхневих шарах виникає напруга стиснення і скло стає міцним та ударостійким.
В скляних перегородках використовується скло товщиною 4, 5, 6, 8, 10 або 12 мм залежно від площі скління та фінансових можливостей замовника.
Скляні двері характеризуються високою надійністю в експлуатації, гарною ізоляцією від пилу, дощу, вітру, а також естетичний зовнішній вигляд
Завдяки скляним дверям на балкон чи терасу Ви отримаєте можливість насолоджуватися панорамним видом назовні та отримаєте максимально освітлену кімнату чи офіс.
В скляних дверях може використовуватися як звичайне прозоре скло, так і тоноване або матоване, що дозволяє оформити приміщення в залежності від побажань замовника.
При потребі на поверхню скла можна нанести логотип чи зображення методом піскоструминної перфорації, гравірування чи матування, використати вітражне скло чи тонувати плівкоюбудь-якого кольору.
Класичний тип скла, який використовується в скляних перегородках, дозволяє добитися максимального світлозбереження та зберегти відчуття простору навіть в невеликих за площею приміщеннях.
На сьогоднішній день прозоре скло є найпоширенішим трендом в дизайнерських проектах провідних архітектурних бюро світу.
Тоноване скло дозволяє зменшити кількість світла, яке поступає через нього або добитися ефекту повної непрозорості.
Тонування буває двох типів:
Наявні кольори тонованого скла в масі - графіт, бронза, синій, тоновані плівкою - широка гама кольорів залежно від виробника плівки.
Матове скло може бути виготовлене різними способами:
Існує кільки видів декоративного скла:
Для того, щоб скляні перегородки, двері, сходи чи перила служили довго та надійно, не полінуйтеся інколи робити капітальне миття конструкцій та виконувати наступні дії:
Якщо на вашому виробі із загартованого скла утворилося складне забруднення (іржа, вапняний наліт на душовій кабіні), без використання агресивних миючих засобів, звичайно ж, не обійтися. Але, якщо ваш виріб забарвлений, і ви не впевнені в надійності забарвлення, будьте уважні - стежте, щоб цей наліт не зіпсував декор.
В жодному раз не використовуйте абразивні засоби для очищення виробів із загартованого скла - тверді частинки порошків і паст залишать подряпини і потертості на поверхні, і зовнішній вигляд виробу буде зіпсований.
Найкраще «знаряддя праці» для миття виробів із загартованого скла - м'яка губка (вовняна або байкова), або спеціальна ганчірка з мікрофіброю. У жодному разі не мийте скло жорсткими губками.
Практично всі вироби з загартованого скла монтуються з використанням металевої фурнітури і профілів зі сталі, або алюмінію. Як відомо, при тривалому контакті з водою навіть нержавіюча сталь буде ржавіти. Тому при прибиранні не допускайте попадання вологи в стики між металом і склом та в місця кріплення фурнітури.
Фахівці рекомендують використовувати для очищення скляних виробів мильні розчини та спеціальні засоби по догляду за склом і дзеркалами.