Шлагбауми

divider
Шлагбауми

Де застосовуються шлагбауми?

Шлагбауми використовуються для обмеження в’їзду на первну територію, де потрібен контроль за переміщенням транспортних засобів. Сьогодні шлагбауми використовуються для управління рухом автомобілів на території промислових підприємств та організацій, готелів та банків, логістичних та торгових центів, залізничних переїздів та паркувальних майданчиків.

Визнані світові бренди

Ми пропонуємо Вам шлагбауми від провідних європейських виробників - компаній Comunello (Італія), Alutech (Білорусія), а також бюджетний варіант, працездатність якого перевірена часом - AN-Motors (Китай).

divider
Шлагбауми

Способи управління шлагбаумом

  • Електромагнітний датчик, який сам виявляє автомобіль
  • Магнітна карта
  • Ключ-вимикач
  • Ручний спосіб, наприклад, при відсутності живлення
divider
Шлагбауми

Вся автоматика з одного пульта

Ви можете налаштувати пульт дистанційного управління на відкривання шлагбаума та всіх інший автоматичних приводів - гаражних та в'їздних воріт, захисних ролет і маркізів, що позбавить Вас необхідності носити із собою велику кількість різних пультів.

divider

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам шлагбауми таких виробників:

divider
Nice (Італія)

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для воріт, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

divider
Marantec (Німеччина)

Marantec (Німеччина)

Вже більш ніж 30 років німецька компанія MARANTEC спеціалізується на виробництві автоматики для гаражних воріт. На сьогодні електроприводи MARANTEC експлуатуються на чотирьох континентах, більш ніж в 30 країнах світу.

MARANTEC - розробник та виробник приводів, конструкція яких вважається своєрідною досконалістю в сфері автоматизації, це свого роду Mercedes в світі автоматичних воріт.

divider
AN-Motors (Китай)

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника розпашних воріт.

divider
Comunello (Італія)

Comunello (Італія)

Продукція компанії Comunello створюється та випускається в Італії на підприємствах Fratelli Comunello S.p.A. Ретельний вхідний контроль матеріалів та комплектуючих, комплексні випробування якості дозволяють бути впевненим в надійності автоматики Comunello на 100%.

Гарантія на всю автоматику Comunello складає 3 роки.

divider
divider