Новинки в захисних ролетах

Нові кольори захисної ролети

Нові кольори захисної ролети - вишня, горіх, новий золотий дуб

Відтепер захисні ролети зможуть гармонізувати з будь-яким інтер'єром вашого будинку чи офісним фасадом завдяки впровадженню нових кольорів під дерево – вишні і горіху. В цих кольорах може бути виконана вся ролета, включаючи короб, бокові кришки, направляючі шини, ролетне полотно і нижню планку. Загалом на Ваш вибір пропонується близько двадцяти кольорових рішень на будь-який смак!

Захисна ролета та москітна сітка в одному коробі

Захисна ролета та москітна сітка в одному коробі

Захисні ролети від нашої компанії дають можливість при бажанні клієнта поєднати в одній конструкції захисну ролету та москітну сітку. В таких системах ролетне полотно та москітна сітка рухаються по окремих направляючих. Таким чином Ви отримуєте подвійний захист - і від комарів, і від злодіїв.

Новий покращений вигляд для коробів захисної ролети

Новий покращений вигляд для коробів захисної ролети

Ми пропонуємо захисні ролети з новими формами захисного короба - круглим та напівкруглим, які не мають аналогів на території СНД, а також системи ролет з вбудованим коробом. Європейський дизайн на українських теренах – будьте першими!

Розумна автоматика для вашого дому

Розумна автоматика для вашого дому

Від сьогодні Ви маєте можливість відкривати декілька ролет всього одним натисканням кнопки, завдяки системі електроніки Nero. Різноманітні пульти, датчик світла, блоки управління в поєднанні з високоякісною європейською автоматикою Nice(Італія) і Somfy(Франція)- тепер це все доступно.