Підвіконники Преміум Данке

Підвіконники Данке - це підвіконники преміум класу, які поєднують в собі надзвичайно красивий зовнішній вигляд, оригінальну запатентовану конструкцію, розроблену з участю німецьких спеціалістів та високі експлуатаційні характеристики.

Danke

Alicante de Valencia

Alicante de Valencia

Grigio Azzuro

Grigio Azzuro

Lalbero delloro

Lalbero delloro

Mahagony

Mahagony

Onyx

Onyx

Satin Bianco

Satin Bianco

Creme de Turquie

Creme de Turquie

Lalbero Chiaro

Lalbero Chiaro

Lucido Bianco

Lucido Bianco

Marmor Classico

Marmor Classico

Rojo Alicante

Rojo Alicante

Wenge

Wenge

Переваги підвіконників Данке:

1. Ідеально гладка глянцева поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконником та не потребує використання миючих засобів як для звичайного підвіконника з шорсткою поверхнею.

2. Висока стійкість до зносу дозволяє пересувати по підвіконнику квіткові горшки без пошкодження підвіконника.

3. Висока термостійкість дозволяє підвіконнику витримувати гарячі предмети, в тому числі сигарету, хоча в такому випадку краще використовувати попільничку.

4. Абсолютна вологостійкість та паростійкість забезпечують довгострокове безпроблемне використання підвіконника без загрози розшарування та набухання від вологи або сирості.

5. Стійкість до ультрафіолету зберігає початковий вигляд підвіконника Данке десятиліттями. Тепловий ефект сонячних променів не має впливу ні на колір, ні на малюнок підвіконника.

6. Ексклюзивна конструкція підвіконника забезпечує необхідну для підвіконника міцність при експлуатації та дозволяє уникнути надзвичайно делікатного ставлення до нього при митті вікон тощо.