Теплове дзеркало

На сьогоднішній день "Теплове дзеркало" визнано найуніверсальнішою сучасною системою скління, воно прозоре, але володіє високою здатністю відбивати теплові промені.

"Теплове дзеркало" є єдиним продуктом у віконній галузі, який покращує всі параметри заскління, дозволяючи знизити втрати тепла взимку, захиститися від перегрівання влітку, зменшити рівень шуму, попередити появу конденсату на склі та заблокувати проникнення шкідливих ультрафіолетових променів у приміщення. Це найдешевша технологія з точки зору окупності витрачених коштів.

В 1980 році американська компанія "Southwell Technologies Inc." (Пало-Алто, Каліфорнія) вперше запропонувала використовувати цю технологію у віконній індустрії, яка стала першим типом енергозберігаючих склопакетів з низькоемісійним покриттям, та якому немає рівних по сьогоднішній день.

Принцип роботи "Теплового дзеркала"?

"Теплове дзеркало" відбиває тепло в сторону його джерела: влітку відбиває тепло назовні і запобігає його проникненню в приміщення, взимку не випускає тепло на вулицю. Ця технологія дає можливість досягнути показників теплозбереження вікон фактично еквівалентних теплозбереженню стін.

З чого складається склопакет з "тепловим дзеркалом"?

В такому склопакеті між двома склами натягнута плівка, яка оброблена спеціальним способом. В результаті Ви отримуєте склопакет, вага, товщина та прозорість якого така ж сама як і у звичайного однокамерного склопакету, проте теплозберігаючі та звукоізолюючі характеристики вищі, ніж в двохкамерного.

Компанія "Southwell Technologies" є ексклюзивним власником технології виготовлення плівки "Heat Mirror", яка була розроблена в результаті досліджень в області Американської аерокосмічної та воєнної програми. Покриття плівки має від шести до дванадцяти шарів атомарної товщини різних матеріалів і практично невидимих для людського ока. При цьому, воно вибірково відбиває, поглинає або пропускає електромагнітне випромінювання хвиль різних довжин. Характеристики покриття підібрані таким чином, щоб воно пропускало видиму частину світла, але відбивало інфрачервоні (теплові) та ультрафіолетові промені.

Яка ефективність "Теплового дзеркала" в порівнянні з іншими видами склопакетів?

Звичайний двохкамерний склопакет в порівнянні із однокамерним знижує конвекційну складову теплопередачі, енергозберігаючий - променеву складову. Склопакет "Теплове дзеркало" значно знижує теплові втрати як конвективного, так і променевого характеру, дозволяє при цьому підтримувати теплову рівновагу цілий рік.

Показники теплоізоляції "Теплового дзеркала"

Встановлення "Теплового дзеркала" дозволяє отримати параметри теплоізоляції, які вдвічі перевищують відповідні параметри вікон з однокамериними склопакетами та значно перевищують параметри двохкамерних та енергозберігаючих скловакетів. Вікна з "Тепловим дзеркалом" називають "самоокупними вікнами", тому що після реставрації старих будівель вони окуповуються за 3-5 років, тоді як звичайні однокамерні - за 15-20 років.

Які додаткові переваги у комфорті дають такі вікна?

"Теплові дзеркала" створюють комфорт, який недоступний при встановленні звичайного скла:

  • відсутність потоків холодного повітря та відчуття холоду поблизу вікон взимку;
  • відсутність сонячного перегрівання влітку без використання штор або тонованого скла;
  • підтримання однакової температури в приміщенні протягом всього року;
  • зменшення ймовірності запотівання скла та утворення конденсату;
  • покращена звукоізоляція;
  • захист від вицвітання килимів, шпалер, картин та оббивки міблів;

Звукоізоляційні властивості

Показники звукоізоляції "Теплового дзеркала" перевищують аналогічні показники однокамерних склопакетів на 35% та більше, тому вони є дуже зручними при встановлені в будівлях, розміщених на основних магістралях міст та шумних районах.

Захист від ультрафіолетового випромінювання

"Теплове дзеркало" забезпечує майже 100% захист від ультрафіолетових променів. Звичайне скло пропускає близько 70% шкідливих УФ променів, що викликають вицвітання килимів, штор, меблів та картин. Енергозберігаючі (низькоемісійні) склопакети трохи знижують вплив УФ променів, проте навіть найкращі з них пропускають більшу частину цього випромінювання. Захист від УФ променів особливо важливий для вітрин магазинів з одягом, меблями та іншими виробами, що вицвітають від сонячного проміння, а також для заскління бібліотек, художніх галерей та музеїв.

Теплове дзеркало