Все про зимові сади. Питання-відповіді

1. Що таке зимовий сад і для чого він використовується?

Зимовий сад – суцільно скляне добудоване до будинку окреме приміщення, комфортне та захищене від холоду, яке використовується для багатьох різноманітних цілей – розміщення басейнів, кімнат відпочинку, спортивних майданчиків, конференц-залів, оранжерей та багатьох інших дизайнерських ідей, до яких дійшла фантазія людей.

2. З яких матеріалів виготовляється зимовий сад?

Каркас конструкції зимового саду виготовляється з алюмінієвого профілю, а для заповнення віконних отворів використовуються склопакети. Алюміній – це оптимальний вибір для зимових садів, так як він є міцним, довговічним та не потребує значного догляду.

В окремих випадках задля здешевлення конструкції може використовуватися металопластиковий каркас, а дахова частина зимового саду заповнюється не склопакетами, а полікарбонатом з відповідним коефіцієнтом теплозбереження.

3. Коли потрібно планувати будівництво зимового саду – в процесі зведення будинку чи після завершення будівельних робіт?

Можливі обидва варіанти, проте практика країн Європи показує, що 90% зимових садів зводяться після будівництва будинку.

4. Хто повинен скласти проект зимового саду

Переважно клієнт має власні побажання щодо конструкції зимового саду, його форми та зовнішнього вигляду. Задача наших інженерів допомогти звести зимовий сад, який відповідатиме Вашим побажанням і в той же час буде міцним, надійним та оптимальним за ціною.

Ідеї щодо зимових садів Ви можете знайти на нашому сайті або з допомогою менеджерів в нашому офісі.

5. Які плюси я отримую від зимового саду

Зимовий сад зробить Ваш дім значно красивішим та зручнішим, крім того при продажі будинку його ціна буде вищою ніж в інших, часто навіть більших за площею будинків.

Зимовий сад – це не тільки прекрасний спосіб продемонструвати свій стиль життя та соціальний статус, але насамперед засіб від стресу та хорошого настрою для всієї сім'ї.

Вартість невеликого (до 8 кв.м) зимового саду починається від 20 тисяч гривень, що приблизно еквівалентно одному сімейному відпочинку за кордоном.

Все про зимові сади