Як доглядати за алюмінієвими вікнами?

Віконні конструкції з алюмінієвих профілів не потребують тривалого й дорогого обслуговування. На відміну від інших матеріалів, через деякий час вони не потребують циклювання, шліфування і фарбування.

Для видалення забруднень із алюмінієвих рам досить використати розчин мила або прального порошку. При видаленні вуличного бруду із зовнішньої сторони рам не рекомендується використати речовини, що чистять, утримуючі абразивні матеріали або розчинники. Гладка поверхня рами швидко втратить свій блиск, а при повторенні такого "миття" втратить і кольори.

Алюмінієві рами малюють з використанням спеціальної порошкової технології. Це покриття досить міцне, але й воно вимагає дбайливого догляду.

Профілактичні роботи по догляду за алюмінієвими вікнами:

1. Всі рухомі частини фурнітури вікна слід змащувати 1-2 рази на рік.

2. Після першого року служби вікна фурнітуру слід відрегулювати . В подальшому регулювати фурнітуру слід 1 раз на 3-5 років.

3. Ущільнюючі прокладки слід перевіряти на предмет пошкодження і у разі виявлення слід замінити. 1-2 рази на рік всі ущільнювачі необхідно вичищати від бруду та пилюки.

4. Не допускати попадання в фурнітуру піску, бруду, будівельного розчину.

5. Фурнітура має 3 шари захисту від корозії, тому не допускається протирати її елементи розчинниками будь-якого походження, а також малювати фурнітуру.

6. Забороняється мити миючими засобами, що містять кислоту, роз'їдаючі речовини та абразиви. Недопустимо обробляти вікна нітролаками, органічними розчинниками та розчинниками лаків.

Як доглядати за алюмінієвими вікнами

Пам'ятайте!

Алюмінієві вікна фактично вічні конструкції за умови догляду за ними, проте не забувайте змащувати фурнітуру вікна та вичищати бруд і пилюку.