Як доглядати за скляними пергородками з гартованого скла?

Для того, щоб скляні перегородки, двері, сходи чи перила служили довго та надійно, не полінуйтеся інколи робити капітальне миття конструкцій та виконувати наступні дії:

Як позбутися іржі та вапняного нальоту?

Якщо на вашому виробі із загартованого скла утворилося складне забруднення (іржа, вапняний наліт на душовій кабіні), без використання агресивних миючих засобів, звичайно ж, не обійтися. Але, якщо ваш виріб забарвлений, і ви не впевнені в надійності забарвлення, будьте уважні - стежте, щоб цей наліт не зіпсував декор.

Не користуйтеся абразивними засобами очистки

В жодному раз не використовуйте абразивні засоби для очищення виробів із загартованого скла - тверді частинки порошків і паст залишать подряпини і потертості на поверхні, і зовнішній вигляд виробу буде зіпсований.

Користуйтеся виключно м'якими губками

Найкраще «знаряддя праці» для миття виробів із загартованого скла - м'яка губка (вовняна або байкова), або спеціальна ганчірка з мікрофіброю. У жодному разі не мийте скло жорсткими губками.

Витирайте насухо!

Практично всі вироби з загартованого скла монтуються з використанням металевої фурнітури і профілів зі сталі, або алюмінію. Як відомо, при тривалому контакті з водою навіть нержавіюча сталь буде ржавіти. Тому при прибиранні не допускайте попадання вологи в стики між металом і склом та в місця кріплення фурнітури.

Як доглядати за металопластиковими вікнами

Пам’ятайте!

Фахівці рекомендують використовувати для очищення скляних виробів мильні розчини та спеціальні засоби по догляду за склом і дзеркалами.