Як обрати якісний дверний замок для металопластикових дверей?

Замок є головною деталлю будь-якої дверної конструкції. І неважливо чи то міжкімнатні, офісні чи вхідні двері. Багато на чому можна зекономити, однак не варто покладатись на те, що дверний замок сумнівної якості прослужить Вам тривалий термін і витримає щоденні навантаження.

Уявіть: новий офіс, щойно зроблений ремонт, встановлені нові вікна та двері. Запах нової офісної техніки ще окутує приміщення, і навіть захисну плівку з металопластикових вікон та дверей ще не зняли... Офіс працює, робота кипить ось уже декілька днів, практично цілодобово. Надзвичайно відповідальний проект! Постійно зростає напруга! І раптово замок від кабінету головного бухгалтера... заклинив, поламався... Не працює!

А якщо схожа ситуація з поломкою неякісного замка трапиться в приватному котеджі, коли власник вийде на свою улюблену веранду чи терасу? Або ж вхід у відділення банку зранку буде заблоковано просто через несправність замка? На замках, однозначно, не варто економити, адже рішення придбати замок низької якості неодмінно обернеться проти Вас негативом!

Яка ж відмінність між якісним та неякісним дверним замком?


  1. Відсутність пластикових елементів у механізмі. Внутрішній механізм замка - це наче його серце, від його безперервної роботи багато чого залежить, якщо не все. Деталі внутрішнього механізму замка повинні бути зроблені із міцного сплаву металу і не містити пластикових елементів. Більш надійний замок - це замок, "робочі шестерні" котрого зроблені зі сталі. Замок виконаний із металу високої якості, без вмісту пластмасових елементів у механізмі, прослужить довго й надійно протягом багатьох років.

  2. Надійний металевий корпус. Корпус замка теж повинен бути повністю металевим, тобто міцним та надійним. Якщо корпус замка зроблений з пластику, то такий виріб Вам довго не прослужить. Адже внутрішні деталі замка безпосередньо взаємодіють з корпусом. В свою чергу, металічний корпус замка забезпечить довготривалий термін служби виробу.

  3. Антикорозійне покриття. Всім відомо, що металеві вироби на вікнах та дверях постійно піддаються негативному впливу навколишнього середовища (негода на вулиці, підвищена вологість у ванній кімнаті, конденсат на кухні і т. д.). Беручи до уваги це, поверхня металевих дверних замків повинна бути захищена антикорозійним покриттям, завдяки якому термін служби буде довшим і механізм справно працюватиме.
  4. легкість і простота у використанні. Якісний дверний замок є легким у використанні. Конструкція дверного замка повинна передбачати плавну роботу всіх його елементів, без застосування сили. Окрім того, важливо враховувати й простоту експлуатації механізму під час монтажу, наприклад, зміна напрямку відкривання замка дверей шляхом легкого й швидкого повороту клямки.

  5. Додаткові можливості. Окрім закривання, замок виконує ще ряд додаткових функцій. Однією з них є щільне притискання до створи, що запобігає продуванню в місцях дотику рами створи. Особливо важливою ця функція є для вхідних дверей. Варто звернути увагу на дверні замки з можливістю оснащення додатковими запірними елементами, що забезпечать вищий рівень звуко- і термоізоляції дверей. Також для вхідних дверей актуальним є питання оснащення протизламними елементами, основні з них: протизламні цапфи, ригель зі сталевими штифтами та ін.

Замок для дверей

Купити якісний замок можна в компанії "Вікна Цитадель":

Контактні телефони: (050)373-31-50, (067)478-17-29

Адреса: вул. Новгородська, 12, м. Івано-Франківськ