Як відрізнити справжній профіль Salamander від підробного?

Останнім часом на ринку з'явилися віконні конструкції, виготовлені з профілю Salamander за дуже низькими цінами, що відповідно наштовхує на висновки про підробку цієї профільної системи.

Справжній профіль Salamander має на тильній стороні (після монтажу її не видно) таке маркування (нанесене методом вибиття):

Як відрізнити справжній профіль Salamander

Інший тип маркування - нанесений спеціальним струменевим принтером для друку на погонажних виробах (схема і розшифровка)

Виробництво ПВХ-профілю здійснюється у відповідності з технічними вимогами RAL GZ 716/1. Система організації виробництва і контролю якості сертифіковані згідно норм DIN ISO 9001. Для виготовлення ПВХ-профілю використовуються сучасні компаунди з рецептурою DIN 77/48 – PVC-U, EDLP, 80-25-23.

Крім того, слід зауважити що наявність плівки з маркуванням Salamander не означає справжність цього профілю, тому перед монтажем вікон обов'язково перевіряйте наявність фірмового маркування.

P.S. За «випадковим» збігом обставин вікна Salamander за дуже низькими цінами продаються віконними компаніями в разом із українською профільною системою ALM Plast, яка чомусь конструкційно дуже схожа на профільну систему Salamander.

На що слід звернути увагу?

Компанія Саламандер-Україна надає відповідний лист заводу-виробнику, який засвідчує виготовлення вікна з оригінального профілю.

Перевіряйте наявність цього листа у продавців вікон!