Відкатні ворота

divider
Відкатні ворота

Чому відкатні ворота?

  • економія простору, так як відкатні ворота відкриваються вздовж паркана та не загромаджують територію перед в'їздом та за ним;
  • сучасна відкатна фурнітура забезпечує легкість ходу воріт навіть при відсутності електроенергії;
  • зручність експлуатації в зимовий період завдяки відсутності необхідності чистити сніг перед воротами (як для розпашних воріт);
  • широка гама кольорів, дизайн за Вашими побажаннями;
divider
Відкатні ворота

Як працюють відкатні ворота?

Полотно відкатних воріт пересувається на спеціальних роликових опорах по направляючій вздовж паркану, що дозволяє створити максимальну зручність при експлуатації воріт завдяки відсутності направляючих рельсів на землі та над воротами.

Підшипниковий механізм роликів забезепечує високу легкість ходу та дозволяє відчиняти та закривати автоматичні ворота навіть при відсутності електроенергії.

Відчиняйте ворота простим натисканням кнопки пульта

Відкатні ворота можуть були обладнані електродвигуном із пристроем захисту від наїзду полотна на перешкоду, дистанційним управлінням та розблоковувачами при відсутності електроенергії.

divider
Відкатні ворота

Які бувають відкатні ворота?

Полотно відкатних воріт може таких видів:

  • закритого типу (зашито профнастилом з однієї чи двох сторін);
  • решітчатого з декоративними елементами (в т.ч. кованими);
  • комбіновані;

Відкатні ворота можуть складатися з однієї чи двох створок, крім того задля безпеки від затискання воротами транспорту та людей як додаткові опції встановлюються інфрачервоні датчики.

divider

Автоматика для відкатних воріт - це зручні автоматичні приводи, які позбавлять Вас необхідності відкривати ворота вручну. Досить тільки натиснути кнопку і ворота відчиняться.

Компанія "Вікна Цитадель" пропонує Вам автоматику для відкатних воріт таких виробників:

Nice (Італія)

Nice (Італія)

Компанія Nice розробляє і виготовляє автоматизовані системи для воріт, щоб зробити Ваше життя більш простим і комфортним. Дизайнери та інженери роблять все можливе для покращення технічних характеристик обладнання для виготовлення більш енергомічних, безпечних та зручних для користування приладів.

Заснована в 1990 році, на сьогоднішній день компанія NICE займає одне з лідируючих місць в світі автоматики. Продукція NICE продається на п'яти континентах, філії та імпортери працюють більш ніж 60 країнах.

Marantec (Німеччина)

Marantec (Німеччина)

Вже більш ніж 30 років німецька компанія MARANTEC спеціалізується на виробництві автоматики для гаражних воріт. На сьогодні електроприводи MARANTEC експлуатуються на чотирьох континентах, більш ніж в 30 країнах світу.

MARANTEC - розробник та виробник приводів, конструкція яких вважається своєрідною досконалістю в сфері автоматизації, це свого роду Mercedes в світі автоматичних воріт.

AN-Motors (Китай)

AN-Motors (Китай)

Недорогий сегмент автоматики для воріт китайського виробництва, яка задовольнить основні потреби власника захисної ролети.

Готель "Надія", м. Івано-Франківськ [Фото 1]
Готель "Надія", м. Івано-Франківськ [Фото 2]